Fusion

Hudba. Tanec. Drama. Sranda. Výlety. Víkendovky. Toto a mnohem víc se skrývá pod slovem Fusion. Jinak řečeno, Fusion je studentský pěvecký sbor, který je pro teenagery a je vedený teenagery pod dohledem dospělých. Tyto sbory existují v řadě měst ČR a zahraničí, s nimiž probíhají výměnná turné (např. Lotyšsko, Norsko, UK).

www.fusionfno.cz

Frýdlantský Fusion vznikl 13.10. 2012 jako v pořadí sedmý v ČR a to díky dobrovolníkům a finanční podpoře Církve bratrské Frýdlant n.O  a Fusion Havířov. Začali jsme ráno koncertem pro základní a střední školy z Frýdlantu n.O a okolí. Atmosféra byla neuvěřitelná! Děcka spolupracovala s moderátory, tleskala div, že jim ruce neupadly a spokojeně pokyvovala hlavou do rytmu. Poté už následovala první zkouška a Fusion se narodil. Přišlo neuvěřitelných 60 lidí! Nacvičili jsme s nimi 2 písničky, které slyšeli na ranních koncertech. Už při poslechu bylo jasné, že Frýdlant rozhodně splňuje staré české pořekadlo „…co moravák, to zpěvák.“! Jsme nadšení a těšíme se společně na čas, který spolu budeme trávit každé čtvrtky. Už ve čtvrtek 10.11. chystáme otevřenou zkoušku pro rodiče, aby viděli co vlastně je pěvecký sbor Fusion . Rozhodně se máme všichni na co těšit!

Zároveň bychom chtěli touto cestou poděkovat městu za podporu tohotoprojektu a ZUŠ Frýdlant, že nám umožnila připravit koncert pro školyprávě v jejich prostorech.

A tak co říci závěrem? Ty, kdož jsi pod 20 let stár, přijď a buď s námi superstar!